Davetiye Modelleri/ Davetiye Çeşitleri

Davetiye Modelleri

Davetiye Modelleri

Düğünlerin vazgeçilmez unsurlarından  olan Davetiye modelleri İnternette en çok aranan sözcükler arasında. Biz de sizlere yardımcı olmak talepleri karşılamak adına bir araştırma yaptık ve dünya çapında üretim yapan firmaların ürünlerini derleyip  en güzel davetiye modellerini içeren bir arşiv kurduk.

Klas  Davetiye olarak sizlere Sedef Davetiye, Armoni Davetiye, Cem   Davetiye ve Erdem Davetiye olmak üzere dört davetiye firmasına ait davetiye modellerini sunuyoruz. Bir birinden güzel davetiye çeşitleri ile sizlere hizmet veren bu firmalar dünya çapında üretim yapan ve pazarlayan firmalardır.

Her bir firmanın kendine özgü davetiye kategorileri var. Her bir kategoride onlarca davetiye modeli ile sizlere alternatif davetiye modelleri sunulmaktadır.

Davetiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir davetiye beğenilirken sadece fiyatının uygunluğun bakılmamalıdır. Düğün davetiyesi bastırmak istiyorsanız ömürde bir kere yaşayacağınız bu an için sıradan bir davetiye bastırmanız tavsiye edilmez. Davetiyeler aynı zamanda sizin kişiliğinizin bir yansımasıdır da. Bu yüzden işin ucuzuna kaçmak yerine durumunuza göre daha kaliteli bir davetiye seçebilirsiniz. Unutmayın çağırdığınız insanlara gönderdiğiniz davetiye davetlilerinize ne kadar değer verdiğinizi bir göstergesidir aynı zamanda.

Yine unutulmamalıdır ki bu tür özel günlerin davetiyeleri, vitrinleri ve büfeleri süsleyen bir biblo gibidir. Hatıra olarak da saklanır. Yıllar sonra eş dost muhabbetlerinde oturup geçmiş yad edilir.  Hatıralar canlanır, geçmişe gidersiniz. Geçmişinizi canlı tutan bu hatıraların da değerli olması size ayrı bir saygınlık katacaktır.

Davetiye Tasarımı

Sitemizden beğendiğiniz bir davetiye modelini ve davetiye üzerine yazılacak isim, adres, açıklama gibi özel bilgileri bize bildirmeniz halinde en kısa zamanda davetiyeniz hazırlanıp baskıya hazır hale getirilir ve son hali size gönderilir. Beğendiğiniz ve onay verdiğiniz takdirde baskıya gönderilir. Onaylamadığınız hiçbir davetiye baskıya gönderilmez. Lütfen davetiye tasarımını iyice gözden geçiriniz. bir eksiklik veya yanlışlık mevcut ise hemen bize bildiriniz.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın neresinde olursanız olun davetiyeniz belirtmiş olduğunuz adrese en kısa zamanda sizlere kargo yoluyla ulaştırılır.

Klas Davetiye Best Reklam bünyesinde bir kuruluş olup bestreklam.com.tr garantisi altındadır.

Bir yorum ekleyin

WordPress spam blocked by CleanTalk.