En Güzel Davetiye Sözleri/Davetiye Sözleri


Düğün merasimlerinde her iş özenle yapılmalıdır. Bu işlerden biri de davetiye hazırlanırken kullanacağımız davetiye sözleri. Sevdiklerimizi düğünümüze çağırırken nasıl çağıracağımız bir sorundur. Birkaç cümle kurmak için saatlerce düşündüğümüz olur. Her şeyin bir yol ve yöntemi olduğu gibi düğün merasimlerinin de bir yol ve yöntemi vardır. Davetiye bastırmak için de en etkileyici sözleri bulmak lazım. İşte size bu mutlu gününüzde dostlarınızı çağırmak için yardımcı olacak davetiye sözlerinden bir demet sunuyoruz.

En Güzel Davetiye Sözleri

             Biz kenardan gidiyoruz, yol sizin olsun. Biz pınardan içiyoruz, göl sizin olsun. Biz evleniyoruz haberiniz olsun. Bizi seven dostlar düğünümüzde olsun!

             Gördü gözlerimiz sevdi kalplerimiz, hayatın baharında birleşti ellerimiz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz.

             Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

             Biz birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Siz de düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?

             Şahit olun aşk servetimize, ortak olun en anlamlı ‘evet’imize biz eriyoruz muradımıza, siz çıkın kerevetimize!

             Aşk mucizeyse eğer; en büyük mucize sensin benim için. Bense ömrümün geri kalanını, hayatımın en büyük mucizesi ile geçirmek istiyorum. Dostlarımın da bu ana şahitlik etmelerini istiyorum.

             Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.

             Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

             Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

WordPress spam blocked by CleanTalk.