Hakkımızda


Hakkımızda

Klas Davetiye Best Reklam Katkılarıyla Kurulmuş Online Davetiye Platformudur.Siz Değerli Müşterilerimizin Her Türlü Davetiye İhtiyaçlarına Online Cevap Vermek İçin Buradayız.

Klas Davetiye  Sedef Davetiye, Erdem Davetiye, Armoni Davetiye ve Cem Davetiye modelleri ile sizlere hizmet vermek amacıyla oluşturulmuş bir online alış-veriş sitesidir. Davetiye modellerinden beğendiğiniz bir modeli  davetiye kartı üzerine yazılacak bilgiler ve iletişim bilgileri ile bize göndermeniz yeterli. Özel bir davetiye kartı çizdirmek istiyorsanız online iletişime geçerek bizi arayınız.

Davetiye modelleri içerisinde düğün, kına, sünnet, nişan ve diğer davetiye modelleri bulunmaktadır. Her biri birbirinden güzel ve etkileyici, davetiye modellerimizi sayfaları ziyaret ederek gezebilirsiniz.

Site üzerinde beğendiğiniz davetiye modellerini ister alış veriş sepeti içine dahil edip isterseniz telefonla arayarak  sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi havale, paybal ve kredi kartı gibi farklı ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödeyebilirsiniz.

Klas Davetiye siz müşterilerimize iyi alış- verişler diler.

Hakkımızda değerlendirme yapmak için lütfen yorum yazın.

 

 

 

Düğün Davetiyesi

Nesim Akın – Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Fiyat Teklifi Al

armut.com